حرفه اي ترين مقالات سئو حرفه اي ترين مقالات سئو .

حرفه اي ترين مقالات سئو

تسخير سرچِ گوگل با 67 نكته ي ساده-قسمت هفتم


60.     براي يافتن تيترهاي شبيه مبادرت ميكنيم


از قبلي ميدانيم كه مي اقتدار از عبارت هاي "site:" و "intitle:" توامان بهره برد. اعتقاد و باور نماييد يا اين كه نه گوگل هنوز هم 100 محتوا را به طور يكسان يافته ميباشد.  سئو سايت  بايستي دقيقتر شويم.

 

61.     عنوان ها اسكن گرديده را با به كارگيري از حذف موردها غير ضروري دنبال نماييد


به عبارتي فعاليت گذشته را انجام داديم با اين تفاوت كه‌اين توشه دهانه ي قيف خويش را باريك خيس كرده و گذر كردن حاصل را دشوار خيس نموديم. اين توشه گوگل 60 فيض اكران داده ميباشد.
فعاليت ما ديدني وجود ندارد؟ لحظه به لحظه دقيقتر شديم از آن عدد فضايي به سود اي مشخص و معلوم و محدود و قابل رسيده ايم.

 

62.    محصولي شبيه البته با مارك و اسم و آدرس گوناگون بيابيد


شايد براي كادو در‌پي Hot Wheels باشيد البته آن سبك گذشته را نخواهيد. عمل معمولي ميباشد "20" را كه در سرچ قبل به عمل بستيم با (*) ردوبدل ميكنيم. متاسفانه اين تكنيك با "intitle:" سازگار وجود ندارد و از اين بابت يه خرده دست و بالمان محدود و بسته مي‌گردد.

 

63.    كالاهاي شبيه را به غير از يك آيتم بيابيد


فرض كنيم در همه سرچ هاي قبل شما نيازي به 20-packs نداشته ايد، در سود در اينجا عبارت مذور را حذف كرده ايم.
جذاب نشد؟ به يك پكيج 5 تايي رسيديم.

 

64.    به‌دنبال خرگوش به مرزوبوم شگفتي ها مسافرت نمائيد


زماني مي‌توانيم ظريف كار كنيم و عمل را از رخنه‌ سوزن عبور دهيم چرا يك استثنا ديگر قرار ندهيم؟ مثل گزينه پيشين اين توشه 5-packs را هم از نتيجه ها جست و جو مي كاهيم.
همانگونه كه مشاهده مي‌كنيد اين عمل و قدم گذاشتن در اين‌راه حد و مرزي نمي شناسد و هر چه بيشتر بروي بيشتر نكات بزرگ تري كشف ميشوند. البته مقصود اساسي از ارائه ي اين نصيب آموزش اصول مدير محتوا و يافتن حفره هاي اجرايي ميباشد.

 

65.    مبلغ را به اينجانب نشان بده


اين نكته نتيجه ها يك شب بي خوابي ميباشد. در ساعت دو از خواب پريدم و متوجه شدم پيش از به اين شكل نگاهي به مورد نداشته ام. بياييد سراغ بها و جست و جو بر مبناي آن برويم!
جذاب وجود ندارد كه ($) به وسيله گوگل شناسايي ميشود؟ يعني گوگل ارزش را مي شناسد. در سود مي قدرت هدفمند كالايي را با ارزش مد لحاظ خريداري كرد. اين در سايتي مثل آمازون كه بها هاي متفاوتي براي يك مال ارائه ميدهد فوق العاده كاربردي ميباشد.

 

66.    نتيجه ها را در يك دوران ي قيمتي جست و جو فرمائيد


بسيار خب درحال حاضر كه گوگل پول را مي شناسد ($) را با (..) مخلوط ميكنيم. در سود شما در ادامه "Hot Wheels" با قيمتي در ميان 19 الي 20 دلار مي‌گرديد.
تارنما هاي e-commerce مي‌توانند از اين تكنيك براي يافتن صفحاتي با داده ها خطا به كارگيري نمايند.

 

67.    TLD هاي متعدد براي مارك خويش را بيابيد


تكنيك پايان قادر است تحت عنوان ابزاري آزمايشي يا اين كه راهي براي بردن رقابت هاي اينچنيني به فعاليت بسته گردد. از (*) در بالاي top-level domain (TLD) به كار گيري نمائيد و وبسايت اساسي را حذف فرماييد.
براي وب سايت هاي بزرگي مثل آمازون اين تكنيك فوق العاده كاربردي ميباشد. از اين روش علاوه بر اين كه ccTLDs ها را مييابيد مي‌توانيد از اين فرمان مطلع گرديد كه كدام رقبا از مارك شما زير TLD هاي ديگر به كارگيري مي نمايند و آن را رجيستر كرده اند.
هنوز ميباشيد؟
تهنيت بابت اين پيوستگي و ممارست در تعقيب كردن تكينك هاي جست و جو! در صورتي‌كه شما هم نكته اي ديدني دراين مورد را مي‌شناسيد ذوق زده مي شويم در كامنت ها براي ما قرار دهيد. اطمينان دارم كه هنوز آبادي ها تكنيك وجود دارااست كه اينجانب نمي دانم. در سود لطفا من‌را در علم و تجربه ي خويش سهم دار سازيد.

برچسب: سئو سايت،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۵ دى ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۱۳:۵۰ توسط:مهمان نواز موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :