حرفه اي ترين مقالات سئو حرفه اي ترين مقالات سئو .

حرفه اي ترين مقالات سئو

بهينه سازي براي تجارت هاي الكترونيك


كمپاني‌ها و سازمانها، اطلاع رساني ‌ها، بروشورها، راهنماهاي به كارگيري از مال و صفحه‌هاي توصيه را از شيوه اينترنت ساخت و توزيع مي‌نمايند.  سئو سايت  همگي اشكال كالاها و سرويس ها در اينترنت در دسترس قرار داراست. گلهاي جديد، كتابها و مجلات، اموال غيرمنقول،‌ نوارهاي موسيقي و فيلم، اثاثيه الكترونيكي و … خريداران و مشتريان ميتوانند از روش فروشگاههاي الكترونيكي يا اين كه بقيه روشهاي جان دار به جست وجوي كالاي خويش بپردازند و با مقايسه قيمتها و بقيه مسائل رقابتي آن را توصيه دهند و حتي با انتقال از سيستمهاي نو پرداختهاي الكترونيكي، كارها مالي را نيز سروسامان دهند.
دسترس پذيري دنيا وب براي داد و ستدٔ بينخريداران و فروشندگان، رويش تجارت الكترونيك را تسريع كرده است. تجارت الكترونيك، روند معامله الكترونيكي مال و سرويس ها و معاملات بازرگانيرايانه‌اي از روش وب، كانال‌ها و ديگر فناوريهاي ديجيتالي ميباشد. همينطور تجارت الكترونيك دربرگيرنده آن دسته از فعاليتهايي كه از چنين معاملاتي پشتيباني مي نمايند ، مانند تبليغ ، بازاريابي ، سرويس ها پشتيباني مشتريان، پست و پرداخت نيز ميگردد. تجارت الكترونيك با به كار گيري از فرايندهاي الكترونيكي، به مكان دستي و كاغذي، و نيز جريان داده ها از روش روشهاي نو و ديناميكي، موجب تسريع پيشنهاد، ارسال و پرداخت و متاع و سرويس ها مي گردد. در حالي كه هزينه‌هاي عمليات و جانور برداري را نيز كاهش ميدهد. وب در درحال حاضر تبديل به سكوي رشته آوري مهم براي تجارت الكترونيك مي باشد. همچنيناينترنت از جهاتي ديگر نيز بسيار بلا اهميت ميباشد، چون به صورت روزافزوني از آن براي تسهيل مدير بقيه بخشهاي بازرگاني نيز به كارگيري مي شود مانند، نشر سياستهاي كاري براي كارمندان، مشاهده شرايط اكانت سپرده و نرم افزار‌هاي ساخت، اپليكيشن‌ريزي، تعمير و مراقبت و كارگاه و بازنويسي اوراق پباده سازي شركتها با اعتنا به مزاياي هم‌بندي (اتصال پذيري) و سهولت استعمال از حرفه‌آوري وب، كانال داخلي خويش را كه به آن وب ميگويند، به وجود مي آورند. شالودهٔ رشته‌آوري اينترانت به عبارتي حرفه‌آوري وب است، به كار گيري از چنين اينترنتهاي سري براي ارتباطات، ‌همياري و هماهنگي سازماني به شدت در هم اكنون ارتقاء ميباشد.
بازرگاني الكترونيك با توزيع داده ها از روش كانال‌هايالكترونيكي تواناييهاي مدير جانور را ارتقا ميدهد. مديران ميتوانند با استعمال از پست الكترونيكي، سندها و مدارك وبي و قابل انعطاف‌افزارهاي فعاليت گروهي (مجموعه قابل انعطاف‌افزارها)، رابطه مطلوب و مستمر با هزاران نفر از پرسنل خويش برقرار نمايند و حتي گروهها و بخشهاي كاري دوردست را نيز رئيس نمايند.
انجام چنين وظايفي درسازمانهاي سنتي كه به طور رودررو هست،‌قابليت‌پذير وجود ندارد. مثال‌اي از تجارت الكترونيك Amazon. Com است. آمازون از روش وب يك سري ميليون كتاب و سايرمنابع اطلاعاتي را به طور الكترونيكي تبليغ و بازاريابي مي‌نمايد و آن‌ها را به فروش ميرساند. Roche Bioscince مثال‌اي از بازرگاني الكترونيك است. به اين شكل كهدانشمندان از سراسر عالم با استعمال از يك اينترانت حاصل تحقيقاتي خويش را به اشتراك مي گذارند و در زمينه ي حاصل آن به گفت و گو مي پردازند. همينطور، اين اينترانت راهنماي تلفن و خبر نامه‌اي را نيز منتشر مي‌سازد.
تجارت الكترونيك و بازرگانيالكترونيك، هر دو، مي توانند به صورت اصلي روشهاي مدير بازرگاني را تغيير و تحول دهند. سازمانها و شركتها با استعمالٔ برد آميز از وب و ديگر حرفه‌آوري‌هاي ديجيتاليدر تجارت و بازرگاني الكترونيك ممكن ميباشد عنداللزوم الگوي تجاري خويش را عوض نمايند،‌فرايندهاي بازرگاني خويش را مجدداً تمجيد نمايند، تمدن شركتي و سازماني را عوض نمايند و رابطه تنگاتنگي با مشتريان و تنظيم كنندگان برقرار نمايند.

برچسب: سئو سايت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۴۵:۵۱ توسط:مهمان نواز موضوع:

چگونه بر روي دامين آتوريتي تاثير بگذاريم؟

كجا خواهيم توانست دامين آتوريتي را مشاهده كنيم؟
دامين آتوريتي در اكثري از ابزارها و پلتفرم هاي آنلاين مو جود سئو سايت   در اينترنت، گزينه به كارگيري و اكران قرار ميگيرد. در سيستم Moz شما مي توانيدبا به كار گيري از ورقه Open Site Explorer، پلاگين مجاني MozBar كروم، و در ورقه Keyword Explorer مشاهده نمائيد.

تعريف و تمجيد فني دامين آتوريتي يا اين كه اعتبار دامنه
دامين آتوريتي مبني بر داده هاي گردآوري و ايندكس گرديده Mozscape كه ربات پايشگر Moz است احتساب ميگردد. به علاوه پارامترهاي تعداد پيوند ها، MozRank، MozTrust و به طور تقريب 40 پارامتر ديگر در احتساب آن دخيلند. در احتساب دامين اتوريتي از يك سبك هوش تصنعي به كار گيري مي‌گردد تا شايسته ترين الگوريتمي كه داده هاي Mozscape را به سكو وب سايت ها در نتيجه ها كاوش ربط مي‌دهد را بيابد.

در حالي كه MozRank معيار محبوبيت پيوند ها و تعداد پيوند ها, تعداد دامنه هايي كه به تارنما شما پيوند داده اند را ذكر مي نمايد، دامين آتوريتي و پيج آتوريتي، واحد سنجش امكان به دست آوردن درجه به وسيله وبسايت شمارا نشان ميدهند.

از‌آنجا‌كه دامين آتوريتي بر پايه ي يك سبك هوش تصنعي به حساب آوردن مي شود، در اكثر زمان ها مواقع و با تكثير يك ورژن تازه از Mozscape، امتياز وبسايت ها معمولا در گير نوسان مي‌شود. به همين ادله در ذهن داشته باشيد كه از دامين آتوريتي در مقايسه نسبي وبسايت ها با يكديگر به كارگيري فرماييد، و اين عدد نمي تواند بيان كنده مقدار مطلق همت هاي شما در seo سايتتان باشد. به عبارت ديگر انتظار نداشته باشيد كه با ارتقاء seo وب سايت، اين عدد نيز همواره ارتقا يابد.

چه طور بر روي دامين آتوريتي تاثير بگذاريم؟
تاثير گذاشتن بر روي دامين آتوريتي و به طور بدون واسطه فعاليت سختيست. اين عدد نتايج گرديده از تاثير متغير هاي ديگري مانند MozRank، MozTrust، تعداد پيوند ها و بقيه عامل ها ميباشد. اين عدد ميتواند كه تقريب زننده ترازو رقابت تارنما شما در نتيجه ها جستجوي گوگل باشد. از آنجا گوگل فاكتورهاي متعددي را در حيث مي‌گيرد، در صورتي‌كه استانداردي بخواهد آن را به حساب آوردن نمايد، بايستي كارداران بسيار متعددي را در الگوريتم خويش وارد نمايد.

شايسته ترين چاره براي تاثير گذاشتن بر روي دامين آتوريتي، ارتقاء seo تارنما ميباشد. مخصوصا به بك لينك و پيوند هاي خويش بايد بسيار اهميت دهيد كه‌اين پارامتر بر روي Mozrank و Moztrust نيز بسيار تاثيرگذار ميباشد.


برچسب: سئو سايت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۰۵:۳۶ توسط:مهمان نواز موضوع:

از ادغام كلمات كليدي در جهت بهبود سئو سايت استفاده كنيد

وقتي كه بحثي درباره با عمل تجاري شما در جريان افتاده ميباشد، خويش را محدود نكنيد و مستقيما وارد مباحثه گرديد و به سوال ها بقيه افراد جواب دهيد. سئو سايت  با اين عمل مشتريان جديدي مي‌يابيد.
هنگامي كه براي وبسايت ترافيك ساخت‌و‌ساز مي‌كنيد، به واسطه تعامل با مشتريان در طي خريد، آنان‌را از مشتريان يك باره به مشتريان مستمر خويش تبديل نماييد.
تعامل با مشتريان و جواب به سوال هاي آن ها موجب مي‌گردد كه آن ها شم نمايند كه با آن‌ها با احترام عكس العمل مي‌شود و تجربه نيز نشان داده كه‌اين شم احترام، موجب رجوع آن‌ها به وبسايت در موردها ديگر مي‌گردد.
كسب و فعاليت خويش را با اين امور ديدني خيس فرماييد تا مشتريان بيشتري به سوي شما بيايند.

به پيشنهادات دقت نماييد
آيا تا به امروز پيش از خريد يك فرآورده، ايده ها ديگر يوزرها را در رابطه آن كالا خوانده ايد؟ بخش اعظمي از شما پيش از خريد هر محصولي اين فعاليت را انجام داده ايد. اكثر اوقات مشتريان پيش از خريد ايده ها ديگر يوزرها و خريداران را ارزيابي مي نمايند.

• يوزرها براي اطلاع از برخورد آن متاع في مابين خريداران پيشين، ايده ها آن ها را مطالعه مي نمايند.
• با به كارگيري از تلاوت اين نظرها و جواب به آن‌ها و همچنين اصلاح كارها روان با استعمال از برخورد خريداران ميتوانيد منزلت خويش را در ميان خريداران فراتر ببريد.

يوزرها اعتنا شما به‌اين برخورد ها را فهم و شعور ميكنند و پس از ديدن آنان، نسبت به كسب و فعاليت شما اعتبار و بها بيشتري را قائل خواهند شد.

يوزرها مقصود را صحيح شناسايي فرمائيد
با به كار گيري از علم بهينه سازي خويش عبارات كليدي مطلوب را تعيين كرده و يوزرها متناسب با كسب و فعاليت خويش را شناسايي و جذب خويش نماييد. از جمله در‌حالتي كه شما فروشنده گل ميباشيد و در تهران درگير به فعاليت ميباشيد، به مكان واژه و كلمه كليدي “گل زمستاني” ميتوانيد از عبارات كليدي “فروش گل در تهران” به كار گيري فرمائيد كه به جاي شما نيز رابطه داشته باشد. به كار گيري لغات كليدي متناسب با نوع و جاي كسب و فعاليت، يوزرها حقيقي و واقعي خويش را شناسايي كرده و به سمت خويش جلب مي‌كنيد.

تشويق به اشتراك گذاري مطالب بكنيد
حامي مالي مسابقاتي گرديد كه تبليغ كننده شما و يا اين كه حتي به ياور رقيبانتان باشد.

• به هم پا بقيه رقبا يك مسابقه ترتيب دهيد و به يك يا اين كه چندين نفر از اشتراك گذاران مطالبتان، اجرو پاداش خريد بدون پول محصول ها از سايتتان را بدهيد.
• فالو كردن برگه اينستاگرام خويش را جز وضعيت كمپاني در مسابقه قرار دهيد.
• با اين فعاليت هم شما و هم رقيبتان، به طور اشتراكي از فالو كننده هاي يكديگر به كار گيري ميكنيد.

با كاربرانتان رابطه برقرار نمائيد
ارسال پست هاي مكرر شايد در كل شبكه‌هاي‌اجتماعي، شايد از لحاظ شما خيلي منطقي به حيث نيايد، ولي رابطه با حوزه مشتريان يك فرمان ملزوم ميباشد.

• عشق و علاقه به توليد مذاكره با كاربرانتان و تبديل آن به يك عادت ميتوانيد يكي‌از كارداران محافظت مشتريانتان و پيروزي كسب و كارتان باشد.
• هنگامي يكي‌از مشتريان شما، تجربه خوب خريد خويش را در كانال اجتماعي خودش به اشتراك مي‌گذارد، كسب و فعاليت شما براي فالوور هاي وي به اكران گذارده مي‌گردد و اين فعاليت سبب ساز جذب آنان به سمت تارنما شما مي‌گردد.

همواره مهيا تغييرات باشيد
در بازاري كه يك شبه ممكن ميباشد تغيير‌و تحول نمايد، همواره چشم به راه تغيير‌و تحول هر قوانيني باشيد و براي تقابل با اين تغييرات آمادگي خويش را محافظت نماييد.

• از كلمه ها كليدي كه بالاترين درجه را به شما مي‌دهند تدبير پيدا كرده و از آن ها به كار گيري نماييد
• از كاهش ترافيك وب سايت توسط رابطه با كاربرانتان، خودداري نمائيد
• با جديدترين لغات كليدي كه جستجوي آن ها رو به ارتقا ميباشد يا اين كه به اصطلاح ترند گرديده اند، همگام باشيد
• دقت فرمائيد كه چه چيزي شمارا از ساير رقيبانتان جداازهم مي نمايد و جاي اينكه همواره عملكرد فرمائيد در لغت ها كليدي شبيه با رقيبانتان در بالا باشيد، به انديشه عبارات نو باشيد كه رقيبانتان روي آن عمل نكرده اند

ترافيك تارنما را چك نماييد
منبع ورودي ترافيك وب سايت از كجاست؟ آيا يوزرها از ورقه اينستاگرام وارد وبسايت مي‌شوند يا اين كه فيسبوك؟ آيا آنان از روش كلماتي كليدي تارنما وارد آن گرديده اند؟ دور انديشي از جواب اين سيرتكامل سوالات موجب ميگردد كه مورد كاهش ترافيك مواجه نشويد و پيش از ساخت اختلال، راه‌حل آن را اعمال نماييد.

دقت كردن به‌اين راهكارها مي توانيد در حوزه شبكه‌هاي‌اجتماعي كاركشته ظواهر گرديد و مسائلي كه در آينده رخداد مي‌افتند را از گذشته پيش گويي نمائيد. هنگامي كه سخن از ترافيك وبسايت ميگردد، هم seo و هم بازاريابي رسانه هاي اجتماعي يا اين كه به اختصار SMM، دو برهان مهم و تاثير گذار درين موضوع مي‌باشند كه رعايت قانون ها و اصول مربوط به آن ها، موجب ارتقا ترافيك، ارتقاء درامد، ارتقا رضايت مشتريان و ارتقاي تلاش وبسايت مي‌شود.


برچسب: سئو سايت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۴ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۲۲:۰۵ توسط:مهمان نواز موضوع:

سئوي سايت براي صفحه اول گوگل با تمركز روي موضوعات به جاي كلمات كليدي


seo تارنما براي قرار تصاحب كردن در شيت نخستين گوگل يك كدام از معضل‌هاي مستمر مديران وبسايت‌ها و متخصصان بهينه سازي ميباشد. امروز با معرفي تكنيكي گوناگون، سئو سايت طرز قرار تصاحب كردن وب سايت در شيت نخستين گوگل را در كنار يكديگر خوا هيم يادگرفت.


 

فراگيري بهينه سازي براي قرار به دست آوردن وبسايت در كاغذ نخستين گوگل
در شرايطي‌كه با دنياي بهينه سازي سروكار داشته باشيد، مسلما مي دانيد كه مدام كلمه ها كليدي يكي مهم ترين فاكتورها براي پيشبرد هدف ها سئو بوده‌اند.

به همين جهت هم مي‌باشد كه مدام زماني در امر بهينه سازي سخن مي گردد، مفاهيمي مثل كليدواژه‌ها و تحقيق واژه كليدي در كانون دقت قرار مي گيرند.

اگرچه ما هم موافقيم كه لغت ها كليدي هنوز نقشي اصلي در برد وبسايت‌ها دارا هستند، البته فكرميكنيم با دقت روي موضوعات يا اين كه تاپيك‌ها (topic) به مكان لغات كليدي مي‌قدرت به حاصل بهتري دست پيدا كرد. در حالتي‌كه شما نيز در ادامه رويكردي تازه براي بهبود شرايط بهينه سازي تارنما خويش ميباشيد، تا انتهاي اين نوشته ي علمي همدم ويرلن باشيد.
موضوعات چه تفاوتي با كلمه ها كليدي دارا هستند؟
شايد همين اولِ عمل از خويش بپرسيد كه كلمه ها كليدي چه تفاوتي با موضوعات يا اين كه تاپيك‌ها دارا‌هستند زيرا ما گفتيم كه كليدواژه‌ها همچنان در دنياي seo بسيار اساسي ميباشند.

از نگرش اينجانب، تحليل يك مورد، رويكردي جامع‌خيس در مقايسه با «تحقيق واژه و كلمه كليدي» ميباشد. يك قضيه ممكن ميباشد مشتمل بر تعدادي عبارت و كليدواژه داراي ربط باشد كه مخلوط آن ها با يكديگر مي توانند نيازهاي گوناگون يك خريدار را برطرف نمايند.

بسته به دليل عمل و موضوعي كه ميخواهيد روي آن تمركز فرمائيد، محتواي شما نيز تغيير‌و تحول خواهد كرد. ممكن ميباشد در يك وبسايت نياز باشد كه مطالب آموزشي مبنا‌اي را در مشت مخاطبان قرار دهيد، در حالي كه محتواي معرفي محصول ها كمپاني‌هاي كوچكتر، خصوصا كسب‌وكارهاي محلي، اشتباهات فعلي يوزرها را برطرف نمايند.


 

نوشته ي علمي داراي ارتباط : بهينه سازي با seo سرعت وبسايت Page Speedآغاز عمل با در لحاظ به چنگ آوردن يك استراتژي خوب
مهم ترين گام براي پيشرفت يك وبسايت يا اين كه راه اندازي اينترنت‌وبسايت تازه، گزينش استراتژي براي موضوعاتي ميباشد كه مي خواهيد روي آنان تمركز فرمائيد. با نگاه و شناسايي جنبه‌هاي عظيم‌خيس متاع يا اين كه سرويسي كه ارائه مي‌‌فرماييد، ادراك بهتري از نيازهاي خويش پيدا خواهيد كرد. پس از مشخص و معلوم كردن موضوعاتي كه اهميت و مخاطبين بالاتري دارا هستند، ميتوانيد سراغ روند استاندارد تحقيق كلمه و واژه كليدي برويد.

در واقعيت، مقصود مهم ما از انجام اين عمل، جستن عبارت‌هاي پر كاربرد و مربوط به موضوعي ميباشد كه ميخواهيم براي آن محتوا ساخت‌و‌ساز كنيم، خير تنها كليدواژه اساسي.

از خويش سوالاتي بپرسيد كه ممكن ميباشد يوزرها در زمينه ي آن مسئله كاوش نمايند. همينطور از خارج رفتن و سوال از عموم در دنياي حقيقي نترسيد. با اين عمل مي‌قدرت عبارت‌هاي داراي ارتباط بيشتري را پيدا كرد كه به كارگيري از آن‌ها در يك نوشته‌علمي يا اين كه ساخت‌و‌ساز محتوا براي آن ها (در شكل نياز)، به پوشش هرچه بيشتر نيازهاي يوزرها منتهي گردد.

تحليل رقبا
پس از گزينش اينكه در يك زمينه به چه محتوايي نياز داريد، بايستي ملاحظه كنيد كه چه افرادي در آن موضوعات كوشش و درجه بهتري دارا‌هستند. بعداز اينكه حريف يا اين كه رقيبان خويش را شناسايي كرديد، با به كارگيري از ابزارهاي seo ميتوانيد همت آن‌ها در باب موضوعات و عبارت‌هاي متعدد را تحت ذره‌في مابين برده و معلوم نمائيد كه پيروزي اين وب سايت‌ها به طور زمان‌اي ميباشد يا اين كه مستلزم تحقيق بيشتر درباره‌ي آن ها ميباشيد.

حال كه مشخص و معلوم گرديده رقباي مهم شما در قضيه مربوط به كار‌تان چه عملكردي دارا‌هستند، بايستي ساختار محتواي آن‌ها‌را چك فرمائيد. اين داده ها ميتوانند رمز نخ خير براي انتخاب ساختار كلي اينترنت‌وب سايت شما باشند. اما، خواسته ما اسكن چارچوب محتوايي رقبا وجود ندارد؛ اما مسلما از آن مي‌قدرت تحت عنوان راهنما استفاده نمود.

شايد اين پاراگراف ما كليشه‌اي باشد، ولي براي قرار دريافت كردن در كاغذ اوليه گوگل مي بايست همت رقباي خويش را به‌توجه آناليز كرده و عملكرد نماييد بهتر از آن‌ها باشيد!

نوشته‌ي‌علمي داراي ارتباط : بهينه سازي تارنما با دامين اتوريتي نو چه تغييري خواهد كرد؟نيت و قصد استفاده كننده را در حيث بگيريد
با گسترش موتورهاي كاوش و معرفي به‌روزرساني‌هاي جديدي مثل اگوريتم گوگل BERT فهم نيتي كه يوزرها از جستجوي يك عبارت دارا‌هستند، براي ساخت‌و‌ساز محتوا و مقصود قرار دادن آن ها اهميت بالايي پيدا مي‌نمايد.

علي‌رغم وجود ابزارهاي متفاوت بهينه سازي براي شناسايي موضوعات و كليدواژه‌ها، يكي‌از شايسته ترين رويه‌ها براي شناسايي قصد يوزرها از عبارت‌هاي متعدد، جستجوي آنان در يك ورقه ناشناس (incognito window) ميباشد. نتيجه ها اين عمل شمارا شگفت‌زده خواهند كرد.

ممكن ميباشد شما عبارتي بي آلايش و يك‌كمله‌اي را كاوش فرماييد و متوجه گرديد بيشتر نتيجه ها اكران داده گرديده، محتواي آموزشي مي‌باشند. با اين راه مي‌قدرت مشخص و معلوم كرد كه براي رفع نيازهاي يوزرها چه نوع محتوايي مي بايست ساخت خواهد شد.
.

برچسب: سئو سايت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۳۶:۱۹ توسط:مهمان نواز موضوع:

كسب درآمد با توليد محتوا در سئو


البته نحوه ديگري كه جزء نحوه هاي غير بدون واسطه كسب درآمد از seo به حساب آورده مي شود ساخت و ساز محتوا ميباشد. ساخت محتوا در قضيه هاي گوناگون  سئو سايت   با غرض كسب سكو قادر است شمارا به پول برساند. بارها در باب ساخت‌و‌ساز محتوا و طريق هاي كسب درآمد از آن حرف كردم. توصيه مي‌كنم نوشته‌ي علمي “8 طريق كسب درآمد براي تارنما هاي محتوايي” را قطعا بخوانيد.

در‌اين شيوه شما هم مي‌توانيد به طور هدفمند روي لغات كليدي خاصي مرتبه بگيريد و از آن كسب درآمد نماييد و هم اينكه روي كلماتي كه سرچ بالايي دارا‌هستند فعاليت فرمائيد و ترافيك بالايي را جذب فرمائيد. در هر دو شكل درآمد شما بالا خواهد بود.

در طريق نخستين كه كسب سكو روي لغات كليدي مقصود بود براي مثال مي‌توانيد روي عبارت “شايسته ترين ادكلن هاي مردانه” كاغذ اي را بهينه سازي فرمائيد و از روش آن با ديجي فرآورده روي محصول ها داراي ارتباط همياري در فروش نماييد. اما اين تنها يك نمونه معمولي بود. شما درين طريق روي هر موضوعي كه دلتان بخواهد ميتوانيد صفحاتي را seo فرمائيد و بالا بياوريد و آن گاه با همياري در فروش يا اين كه ارائه متاع از سوي خودتان كسب درآمد فرماييد.

در شيوه دوم كه جذب ترافيك از روش كلمه ها مالامال جست و جو بود هم مي‌توانيد روي كلماتي كه سرچ بالايي دارا هستند صفحاتي را بالا بياوريد. از جمله انديشه كنيم “يادگرفتن رژ لب زدن” سرچ بالايي داراست. وقتي كه روي چنين عباراتي فعاليت فرماييد و مرتبه بگيريد ميتوانيد از ترافيك ورودي تان از طريق هاي متفاوت پول در آوريد. يكي معمولي ترين طرز ها قرار دادن تبليغات كليكي همسان در تارنما تان ميباشد.

در مجموع در صورتي شما در ساخت و ساز محتوا تخصص داشته باشيد يا اين كه بتوانيد در سئوي محتوا خوب كار نمائيد و در عبارت هاي لبريز سرچ سكو خوب بگيريد و ترافيك بالايي را جذب نماييد از طريق هاي متفاوت ميتوانيد كسب درآمد داشته باشيد. اينجا صرفا به دو نحوه درآمدزايي از ساخت محتوا اشاره كردم.

 

براي كسب درآمد بيشتر از چند طرز به كارگيري فرمائيد
براي اينكه بتوانيد درآمد بيشتري در حوزه بهينه سازي بدست آوريد خودتان را محدود به به كارگيري از يك نحوه نكنيد! تلاش نمائيد از طريق هاي مختلفي براي ارتقاء درآمدتان از روش بهينه سازي استعمال فرمائيد. براي مثال محتواي بهينه سازي گرديده ارائه دهيد، ريپورت نويسي نماييد، مشورت كردن seo بديد، آناليز ليست seo ارائه دهيد و از طريق هاي ديگري كه خودتان به آن‌ها عشق و علاقه مند مي‌باشيد و فكر‌ميكنيد پول بيشتري براي شما داراست استعمال نماييد.

 

براي اينكه بتوانيد از بهينه سازي پول درآوريد بايستي …
نيازي وجود ندارد يك سئوكار ماهر باشيد تا بتوانيد از بهينه سازي پول درآوريد! همينكه بتوانيد از طريق هاي رسمي و صحيح در بهينه سازي به كار گيري فرماييد كافي ميباشد. در صورتيكه مي‌خواهيد از seo پول درآوريد و به كسب درآمد بالا در ماه برسيد مي بايست اصول و روش امور را در بهينه سازي بلد باشيد.

توصيه مي‌كنم از همين هم اكنون به تفكر يادگيري seo باشيد. عملكرد نمائيد تكنيك هاي نو seo را حافظه بگيريد. seo مدام در اكنون تغيير و تحول ميباشد و شما راهي جز به روز كردن خودتان در مباحث بهينه سازي نداريد.

همت نماييد تحت عنوان كارآموز در كمپاني هايي كه در حوزه بهينه سازي و ديجيتال ماركتينگ كار مي نمايند درگير به فعاليت گرديد. حتي سواي اينكه حقوق و دستمزد بگيريد كوشش فرماييد چندين ماه كارآموز باشيد. در صورتي‌كه حقيقتا قصد داريد سئوكار گرديد اين زمان را از دست نديد.

 

عده بندي و حرف نهايي
درين نوشته ي علمي كارايي كردم به شيوه هاي بدون واسطه و غير بدون واسطه كسب درآمد از seo بپردازم. طرز هاي ديگري مثل ارائه سرويس ها seo منفي نيز وجود دارااست كه اينجانب به كارگيري از آن را سفارش نمي‌كنم به جهت اينكه دور از خلق و خوي كاري ميباشد.

در حالتي‌كه حقيقتا قصد داريد از بهينه سازي كسب درآمد نمائيد بهتر ميباشد از همين درحال حاضر به تامل باشيد. درآمدي كه از seo بدست مي‌آوريد ممكن ميباشد خيلي بيشتر از اين ها باشد. هركدام از طريق هايي كه تيتر شد مشاجره مفصلي داراست كه ميتوانيد خودتان براي داده ها بيشتر در موردشان تحقيق نمائيد. به نظرم مطمئن ترين نحوه به عبارتي طرز انتها يعني كسب درآمد از ساخت و ساز محتواست. زيرا شما دارنده يك بيزنس مطمئن مي‌شويد و سپرده گذاري تان روز آپ تو ديت سفت خيس ميشود. همچنين طريق هاي درآمدزايي بيشتري در اختيارتان خواهد بود.

اميدوارم از اين نوشته‌ي علمي هم به كار گيري كافي را برده باشيد. در صورتي‌كه اين نوشته ي علمي را دوست داشتيد براي دوستان ديگرتان هم بفرستيد. از دكمه هاي پايين براي اشتراك گذاري اين نوشته‌ي‌علمي در شبكه‌هاي‌اجتماعي به كارگيري نماييد.

برچسب: سئو سايت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۰۲:۵۸ توسط:مهمان نواز موضوع:

GTM يا Google Tag Manager چيست و نحوه راه اندازي آن


در صورتي ميخواهيد عمل با اين ابزار قدر اناليز وب سايت را خاطر بگيريد و در آن خبره گرديد، با ما هم پا باشيد.

Google Tag Manager  سئو سايت چه مي باشد و چه كاربردي دارااست ؟
همان طور كه در صدر اشاره شد، يك كدام از ابزارهاي بدون پول و ولي اصلي در چك يك تارنما، Google Tag Manager است. اين ابزار قادر و بدون‌پول به شما امداد مي نمايد تا بعضي تگ هاي بازاريابي را در وبسايت قرار دهيد و به ياري آن ها كردار هاي مخاطب خويش را ذيل حيث بگيريد.

از ساير اطلاعاتي كه گوگل تگ منيجر در چنگ شما قرار مي دهيد، نرخ كليك و نرخ پريدن هست.

به امداد Google Tag Manager شما ميتوانيد به راحتي رمزنگاري هاي ما يحتاج را در وبسايت انجام دهيد و نيازي به داشتن علم بسيار راجع‌به كد نويسي نخواهيد داشت.

هم اكنون كه با معني Google Tag Manager آشنا گرديده ايد، اماده گرديد براي فرآيند نصب آن در سايت.

راه‌اندازي Google Tag Manager
براي فعال‌ساز‌ي Google Tag Manager يا اين كه GTM نخست نياز ميباشد تا يك اكانت كاربري داشته باشيد. البته به جهت اينكه ساخت‌و‌ساز اكانت كاربري براي گوگل تگ منيجر، يك فرآيند آسوده دو مرحله اي ميباشد و يه خرده متعدد از اكانت Google Analytics يا اين كه Gmail ديگر شماست، براي اطمينان از فعال سازي سواي ايراد براي شما، ما مراحل تهيه اكانت كاربريتان را پيرو آورده‌ايم.

در حالتي‌كه برايتان فعال‌ساز‌ي Google Analytics پرسش شده‌است، نگران نباشيد ما نوشته‌علمي اي در اين مورد نوشته ايم كه ميتوانيد آنرا مطالعه بفرماييد.

۱. نام نويسي يك اكانت كاربري
به شيت ساخت‌و‌ساز حساب Google Tag Manager برويد و روي دكمه سبز “Create Account” كليك نماييد. از شما مي خواهد اسم اكانت (كمپاني)، مملكت و نشاني سايت خويش را وارد نماييد، همينطور جاي متبوع براي به كارگيري از Google Tag (اينترنت، iOS، اندرويدي، AMP) را وارد نمائيد. بعداز اتمام، بر روي دكمه آبي‌رنگ “ساخت‌و‌ساز” كليك نماييد.۲- راهبرد‌هاي اپليكيشن نويسي را دنبال نماييد.
در مرحله آن گاه، كدها و راهبرد‌هايي به شما داده مي شود كه يك كد را مي بايست در بخش ورقه خويش، و ديگري را بعداز برچسب درج نماييد. فعلا مي توانيد اين عمل را انجام دهيد يا اين كه كدها را بعداً به تارنما خويش اعمال فرمائيد(در داشبورد شما قابل دسترسي مي‌باشند). بعداز اتمام عمل، روي “Ok” كليك فرمائيد.پيكربندي Google Tag Manager يا اين كه GTM
بعداز توليد اكانت Google Tag Manager، او‌لين چيزي كه مي‌بايست حافظه بگيريد، طريق تهيه و تنظيم يك tag ميباشد. ميتوانيد پيكربندي نامحدودي از tag ها را در گوگل تگ منيجر ساخت‌و‌ساز نمائيد. اين براي ساخت‌و‌ساز گزارش هاي عميق در رابطه خلق و خوي مخاطبان شما موثر ميباشد. چنانچه شما برچسب‌هاي خويش را به صحت سازماندهي نكنيد، قادر است ناكارآمد گردد.

Google به كار گيري از كنوانسيون نامگذاري پايين را سفارش مي‌نمايد: نوع tag – اسم اپ – جزئيات.شايد شما تنظيمات يك tag را مبتني بر اسم يا اين كه تاريخ و آن گاه ديگري را مبني بر زمينه نامگذاري فرماييد.با اين طرز مي توانيد داده‌هاي مرتبط با كمپين‌ها يا اين كه صفحه ها خاص را به صدق شناسايي و توده‌آوري فرمائيد.

از جمله، برچسب دوم، ” Google Analytics – CTA – About Us page,” به شما ميگويد تلاش دكمه About Us  شما چقدر خوب ميباشد. در صورتي شما برچسب‌هاي خويش را به صورت معمولي‌خيس براي مثالً “دكمه CTA” نامگذاري نمائيد اين داده ها ارزشمند، ممكن ميباشد پاك شود.

اينك كه‌اين زمينه را پر‌نور كرديم، بياييد طريق تهيه يك برچسب را چك كنيم:

فرايند تهيه يك برچسب در گوگل تگ منيجر
۱- برچسب جديدي را در داشبورد Google Tag Manager ساخت و ساز نماييد.

در داشبورد Google Tag Manager خويش، روي دكمه ” Add a New Tag” كه در ذيل با فريم قرمز‌رنگ معين گرديده كليك نماييد.۲- tag خويش را تنظيمات نماييد.

تيتر tag خويش را مشخص و معلوم فرمائيد و آن گاه بر روي باكس ” Tag Configuration” در بالاي شيت كليك فرماييد تا نوع برچسب را، گزينش فرماييد..
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۹ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۵۳:۱۷ توسط:مهمان نواز موضوع:

خلاقيت در تيترنويسي، كليد موفقيت در بازاريابي محتوايي


توان تيترنويسي ماهر، مهارت ارزشمندي براي توليدكنندگان محتواست. سئو سايت تعيين عنوان مطلوب، وسيع ترين نصيب يك محتواي ماهر به حساب آورده مي شود و در حالتي كه در‌صورتي‌كه هنگام تايپ كردن عنوان، از اصول و بايدها و نبايدهاي عنوان نويسي مطلع نباشيم و خصوصيت هاي اساسي تيترنويسي استاندارد را در آن رعايت نكنيم، بقيه سعي هاي ما براي ساخت و ساز يك محتواي فراگير و ثمر قسمت، پيشاپيش بر باد رفته خواهد بود.

درين نوشته‌ي‌علمي قصد داريم علاوه بر ياد‌آوري رده اساسي عنوان در ساخت و ساز محتوا، خصوصيت هاي يك عنوان خوب و استاندارد را نيز باهم محاسبه نماييم.

اهميت تيترنويسي در ايجاد محتوا
پژوهش ها نشان ميدهد حدود 80 درصد مخاطبان تنها عنوان محتوا را مي‌خوانند و تنها 20 درصد آن‌ها مجموع محتوا را مطالعه مي نمايند. بي شك وترديد به عبارتي 20 درصد هم از روش عنوان، براي مطالعه متن محتوا ترغيب گرديده اند. عنوان يا اين كه تيتر محتوا، او‌لين راه و روش ارتباطي محتوا با كاربر ميباشد و از اين رو شايد بتوان عنوان را مهم‌ترين قسمت يك محتوا دانست. نويسندگان محتوا بايستي اصول و تكنيك هاي تيترنويسي را حافظه گرفته و در پروژه هاي خويش به طور ماهر به فعاليت بگيرند تا اثر بخشي محتواي آنان ارتقا يابد.

چرا يك عنوان خوب، ناجي جان محتواي ما ميباشد؟
همگي مي‌دانيم كه مقصود يك محتوا از خلقت، جذب كاربر ميباشد! سعي هاي عالي، كشف شايسته ترين منابع، استعمال از شايسته ترين استراتژي ها، شايسته ترين جلوه هاي بصري، خلاقيت در نگارش، رعايت اصول seo seo و در مجموع هرگامي كه براي ديدني خيس شدن محتواي خويش بر ميداريد، شايد سبب به اخلاق و رفتار شايسته ترين و كيفيت خوب ترين محتواها گردد، ولي شايسته ترين محتواها نيز در صورتيكه توان جذب استفاده كننده را نداشته باشند، هيچ گاه خريداري نخواهند داشت! داشتن عنوان مطلوب، مطرح ترين استدلال جذب استفاده كننده محتواي شما ميباشد. به دليل آنكه تجربه اثبات كرده مخاطبان شما بعداز كاوش در وب، حاصل به دست آمده را فقط با ديده كپي مي نمايند و آن‌ها‌را نمي خوانند. بدين ترتيب محتواي شما كمتر از 6 ثانيه بازه زماني خواهد داشت تا حيث كاربر را به خويش جلب نمايد! در طي اين مقطع نادر، بايستي بتوانيد محتواي قابل كپي ساخت فرماييد. يكي‌از چيزهايي كه قادر است حيث كاربر را به خويش جلب نمايد، يك عنوان ديدني ميباشد!

خبر نامه هاي گسترده و ماهر دارنده مجموعه هاي ايده پرداز و رشته‌اي تيترنويسي ميباشند كه گهگاه براي تايپ كردن يك عنوان بي آلايش بر روي برگه اوليه خبر نامه خويش، ساعات كارايي مي نمايند. آنها با به كارگيري از تكنيك بارش فكري و بقيه تكنيك هاي خلاقيت به اخلاق عنوان مي‌پردازند. به دليل آن كه ميدانند، يك عنوان خوب، به تنهايي بضاعت جذب استفاده كننده، ماندگاري در ذهن و حتي جريان سازي دارااست. بي آن كه آن سوي اين عنوان، متني كه در رابطه آن نوشته مي‌گردد در اين مورد ها كاري انجام داده باشد!

برچسب: سئو سايت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۱۱:۰۱ توسط:مهمان نواز موضوع:

اهميت سئو در كسب و كار

3. سئو وبسايت
بعد از آشنايي بازار مقصود و بررسي رقبا، كمپاني  سئو سايت شما مهيا براي آغاز روند seo خواهد بود. اين روند مطمئنا وقتگير بوده و در سود بهتر ميباشد كه بررسي ليستي از هدف ها كوتاه زمان و بلند بازه توليد نمائيد.
مثلا در‌صورتي‌كه تارنما شما دارنده 50 شيت باشد، شايد براي گروه بهينه سازي شما قابليت و امكان پذير نباشد كه seo سايت را در يك ماه به اتمام برساند. مطمئنا گروه شما وظايف ديگري نيز بر عهده داشته و درين عمل مقرون به صرفه ميباشد كه از سرويس ها seo بقيه شركت هاي به كار گيري فرماييد.
توجه داشته باشيد كه مشاهده حاصل نتيجه ها از اين سئو ها نياز به فرصت دارد. نشر هر چه زودتر محتواهاي وب سايت موجب كسب سود در طي زودتري مي‌شود. چنانچه كه شما خويش مبادرت به رئيس بهينه سازي تارنما مي‌كنيد، بر روي استعمال از عبارات كليدي در جاي هاي ذيل اعتنا نماييد:
تيتر ورقه: اين تيتر در حاصل كاوش به اكران در ميايد. اين تيتر، اسم ورقه شماست و مي بايست به نحوي گزينش گردد كه يوزرها شما‌را در حاصل كاوش، ترغيب به كليك بر روي آن نمايد. بهتر ميباشد كه از عبارات كليدي در تيتر شيت به طور طبيعي استعمال فرماييد.
متا ديسكريپشن: توضيحات اين قسمت به دنبال توصيفات تيتر شيت بوده و مي بايست يوزرها را ترغيب به كليك بر روي وب سايت شما نمايد. همچون تيتر ورقه بد وجود ندارد كه از عبارات كليدي درين توضيحات نيز استعمال فرمائيد.
تيترها: از تيترهاي متعدد در متن كاغذ به كار گيري كرده تا محتواي آن به قسمت هاي قابل تفكيك از هم تقسيم خواهد شد. براي كسب حاصل بهتر مي‌توانيد از لغت ها كليدي و مشابهات آن درين تيترها به كار گيري فرماييد.
تصاوير: محتواي يك كاغذ براي سعي بيشتر، بهتر ميباشد كه دربرگيرنده تصاوير جذابي باشد. تصاوير موجب افزايش خوانايي كاغذ و ادراك مفاهيم پيچيده خيس بوسيله خوا‌نندگان ميگردد. اعتنا داشته باشيد كه از لغت ها كليدي در اسم فولدر تصاوير و متن جايگزين آن ها استعمال كنيد.
محتوا: محتواي شيت به عبارتي چيزيست كه يوزرها شما در ادامه آن ميباشند. اين محتوا قادر است مشتمل بر جواب به سوال هاي آن ها يا اين كه توضيحاتي در رابطه توليدها و خدماتتان باشد. در گزاره هاي متن محتوا بهتر ميباشد كه به صورت طبيعي از كلمه ها كليدي به كارگيري فرمائيد.
در فرآيند seo بايد به كل نكات seo اعتنا داشته باشيد. به عبارت ديگر از به كارگيري افراطي از لغات كليدي يا اين كه تكنيك هاي كلاه سياه اجتناب كنيد. به دليل آنكه اين تكنيك ها بازدارنده از اكران سايت شما در درجه هاي بالاي گوگل مي‌شود.
4. گزارش گيري ماهانه
بهينه سازي همچون ديگر استراتژي هاي ديجيتال ماركتينگ مستلزم داده ميباشد. با به كارگيري از اطلاعات مي شود به آناليز برد و عملكرد استراتژي هاي بهينه سازي پرداخت. علاوه بر اين، از اطلاعات مي قدرت در بهبود تصميم گيري هاي داراي ربط به كار گرفت.
تنظيم گزارشات ماهانه مي‌تواند داده هاي خير و خوبي در دست شما بگذارد. مجموعه رادزاد همواره در هرمورد از پلن هاي بهينه سازي خويش به تنظيم گزارشاتي در انتهاي ماه ميپردازد. در شكل تنظيم گزارش بهتر ميباشد كه پارامترهاي تحت را در حيث داشته باشيد:
ترافيك به دست آمده از نتيجه ها كاوش
درجه سايت در نتيجه ها كاوش
بك پيوند ها
نرخ تبديل مخاطب به مشتري
براي تعقيب كردن اين معيارها و بررسي بر پيشرفت تارنما ميتوانيد از ابزارهاي گوگل آناليتيكس، گوگل سرچ كنسول و Ahrefs به كار گيري فرماييد. بسته به نوع كسب و فعاليت شما تعقيب كردن برخي از اين واحد سنجش ها مي‌تواند به معضل بزرگي تبديل خواهد شد.
با ياري به چنگ آوردن از سيستم هاي رئيس ماهر بهينه سازي مانند رادزاد ميتوانيد بر اين ايرادات فائق آييد. گروه ما از ابزارهاي كاملي براي تحليل بر پيشرفت هاي شما به كارگيري مي نمايد. مستقل از نوع تنظيم اين گزارش، اعتنا داشته باشيد كه‌اين عمل مي بايست جزيي از پروسه مدير seo باشد. اين گزارش مي‌تواند شمارا از واحد سنجش موفقيتان باخبر كرده و در افزايش بهينه سازي امداد متعددي به شما نمايد.

برچسب: سئو سايت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۲۷:۳۲ توسط:مهمان نواز موضوع:

آموزش گرفتن بك لينك از سايت Tumblr براي سئو (بسيار قوي)


راهنماي استعمال از كانال اجتماعي تامبلر براي بهينه سازي (به دست آوردن بك لينك و پيوند از وبسايت Tumblr )
ايده نگارش اين نوشته‌ي علمي ، وقتي براي اينجانب پديدآمد كه از روش تورنت سئو سايت در‌پي پكيج هاي فراگيري پيوند بيلدينگ به گويش انگليسي بودم.

بين ويدئو هاي متعددي كه ديدم ، به يك كليپ ۲ گيگابايتي رسيدم كه قيمتي حدود ۱۷۰ دلار داشت و يك بهينه سازي عمل پاكستاني (رضا شيرازي شون) در آن با زبان بسيار بد انگليسي ، پروژه اي را با به كار گيري از بك لينك و پيوند هايي كه در وبسايت tumblr مي گرفت به حاصل بسيار نيكي رساند .بعداز آزمايش اين قضيه براي چندين وبسايت روي عبارات كليدي با مشقت ميانگين و به چنگ آوردن فيض هاي بسيار خوب ، بر آن شديم تا نوشته‌ي‌علمي اي درخصوص دريافت كردن بك لينك و پيوند از وب سايت بسيار ارزشمند tumblr بنويسيم كه نتيجه ها آن را در متن ذيل ميتوانيد مطالعه كنيد :

اين ايام جستن بك لينك و پيوند هاي خوب و كاركشته طاقت فرسا شده‌است.

اين وجه صحيح مثل اصطكاك باد در مقابل جنبش خودرو فعاليت مي‌نمايد؛ شما ناچار ميباشيد از دوران و انرژي كه ميتوانيد براي ايجاد محتواي عالي و يا اين كه ساختن كمپين هاي پست الكرونيكي ماركتينگ بگذاريد، براي جستن و ساختن پيوند هاي كارآمد معدود فرماييد.

احتمالا شما هم تحت عنوان يك بهينه سازي عمل، ايده به كار گيري از تامبلر براي اخذ بك پيوند به وبسايت تان را شنيده ايد. حقيقت اين مي باشد كه لينك و پيوند هاي تامبلر مثل ميوه شاخه هاي زير درخت ميباشند كه دسترسي به آن ها خيلي سريع ميباشد و خب مزيت هاي نيكي هم براي شما دارا هستند.لينك و پيوند هاي دريافتي از تامبلر ميتوانند شمارا از شيت پنجم به برگه نخستين ببرند و ولي در شرايطي كه صحيح انجام نشوند، ميتوانند برعكس همين آيتم هم كار نمايند.

اينجانب اسماعيل نور و روشنايي محمدي از وبمسترسلام امروز به شما خاطر مي ‌دهم كه چطور از تامبلر براي تاثيرگذاري مثبت در بهينه سازي خودتان استعمال فرمائيد و همچنين يكسري استراتژي براي ساخن بك پيوند از تامبلر را مطرح مي كنم.

تاريخچه پيوند هاي تامبلر
تامبلر يك پلتفرم بلاگ نويسي ميباشد؛ چيزي شبيه به وردپرس و يا اين كه وبلاگ اسپات…

مراحل آسوده اشتراك گذاري محتوا در تامبلر سبب ساز شده‌است كه علاقمندان به شبكه هاي عمومي مثل اينستاگرام و توييتر هم از اين پلتفرم استقبال نمايند.

نظريه اين ميباشد
اوليه شما با توليد يك بلاگ در تامبلر يك پايين دامنه از اين پلتفرم مي گيريد كه مي توانيد از روش نشر پست در آن به تارنما خودتان پيوند بدهيد.
اين پست ها ميتوانند بوسيله ديگر يوزرها هم گشوده تكثير شوند تا هم بلاگ تامبلر شما و هم وبسايت شما پيوند هاي جديدي بگيرند.
بد وجود ندارد بدانيد تا سال ۲۰۱۶ تمامي پيوند هايي كه از تامبلر بيرون مي شد به طور فالو بودند و همين فرمان سبب گرديده بود تا اين پلتفرم تحت عنوان يك معدن طلاي بك پيوند شناخته گردد ولي در سال ۲۰۱۶ تامبلر آغاز به به كارگيري از جاواسكريپ در پيوند هاي فرنگي كرد كه‌اين عمل سبب ساز از در ميان رفتن بها بالاي لينك و پيوند ها شد. علاوه بر اين تامبلر به كلي لينك و پيوند هاي جانور داخل تصاوير را حذف كرد.

مجموع اين موردها سبب شدند كه امروز اين پرسش مطرح باشد كه آيا هنوز تامبلر براي seo موثر ميباشد؟

يا اين كه در‌حالتي كه بخواهيم اين پرسش را بهتر ذكر كنيم بايستي بگوييم “آيا پيوند هاي تامبلر بها وقتي كه براي آنها ميگذاريد را داراست؟”

لينك و پيوند هاي تامبلر هنوز نمرده اند؛ راهنماي به كارگيري از كانال اجتماعي تامبلر براي seo
در‌حالتي كه در يك تيم يا اين كه انجمن تخصصي seo عضو باشيد و گفت و گو تامبلر اتفاق افتاده باشد، احتمال مي ‌دهم كه گونه هاي و اقسام نظرها را در باب اين پلتفرم و بها آن درخصوص بهينه سازي شنيده باشيد.

پس بهتر ميباشد همين اوليه به پرسش اساسي بپردازيم:

آيا لينك و پيوند هاي تامبلر براي بهينه سازي موءثر مي‌باشند؟
اينجانب در جواب بدين پرسش چندين چيز را نظارت ميكنم:

دامين اتوريتي تامبلر


در صورتيكه شما از ابزار هاي MOZ براي آناليز دامين اتوريتي و پيج اتوريتي تامبلر به كار گيري فرمائيد، متوجه خواهيد شد كه تارنما تامبلر دامين اتوريتي ۹۹ دارااست كه نشان دهنده قابل اعتماد بودن و ارزشمند بودن اين وبسايت ميباشد.

وقتي كه شما در تامبلر يك وب لاگ ساخت و ساز فرمائيد، به شما يك پايين دامنه داده ميگردد (yourblog.tumblr.com)  در حالتي كه مقداري ريز خيس نظارت فرماييد، ميبينيد كه وب لاگ هاي جديدي كه در تامبلر توليد مي گردند با استاندارد بالاي ۳۰ ورقه مقدمه مي گردند و اكثر زمان ها با گاز پرورش مي‌نمايند زيرا پيوند هاي متعددي اخذ مي‌نمايند و در فيض ترافيك قابل توجهي مي گيرند.

اما بايستي بدين گزينه دقت داشته باشيد كه گوگل ساب دامين يا اين كه به عبارتي ذيل دامنه را تحت عنوان يك مرجع استاندارد تلقي نمي‌نمايد. و زيرا وب لاگ هاي تامبلر در ذيل دامنه ها ساخت ميگردند، پست هاي آن پتانسيل و اقتدار پست هاي عادي را ندارند. پس فكرميكنم حال حاضر برايتان واضح گرديده باشد كه چرا به دست آوردن بك پيوند از ساب دامين ارزشي كه خويش دامين تامبلر را دارااست، براي شما آماده نمي‌نمايد.

۱ reblog = 1 link

ولي با اين درحال حاضر گشوده هم پيوند بيلدينگ در تامبلر خيلي وسوسه انگيز ميباشد. هر توشه كه فرد ديگري در تامبلر پست بلاگ شما‌را به اشتراك ميگذارد، شما يك لينك و پيوند اثرگذار به پست مهم تان و همچنين شيت اي كه از آن پست به آن پيوند داده بوديد، اخذ ميكنيد.

با اين حالا طبق مواقعي كه تا حال حاضر گفته شد، بايستي دقت داشته باشيد كه هر لينكي كه شما از تامبلر اخذ مي كنيد در واقعيت از يك ساب دامين ميباشد و هركدام از ساب دامين ها، بها منحصربفرد خودشان بسته به پيوند بيلدينگ انجام يافته رويشان را دارا‌هستند.

ولي اين آيتم هم كه گوگل انسان با شعوري ميباشد را نبايد فراموش كنيم، به اين دليل كه گوگل مطلقا مي داند سايت هاي اشتراك جمعي مانند تامبلر چطور فعاليت مي‌نمايند و براي ساب دامين هاي آن بها كمتري در لحاظ مي گيرد. در فيض ۵ پيوند بدست آمده از وب لاگ هاي تامبلر مثل ۵ پيوند از صفحه هاي متعدد دامين هاي اساسي گران بها نيستند.

لينك و پيوند هاي نوفالو در مقابل لينك و پيوند هاي فالو


همان گونه كه گفتم از مدتي پيش تامبلر از لينك و پيوند هاي نوفالو براي لينك و پيوند هاي خروجي اش بهره مند شد. علاوه بر اين آنان به صورت كلي لينك و پيوند هاي تصاوير را هم از شرايط فالو بيرون كردند!

با اعتنا بدين داده ها لينك و پيوند هاي دريافتي از اين سايت اجتماعي مثل لينك و پيوند هاي دريافتي از توييتر است و فقط تحت عنوان سيگنال هاي اثر گذار اجتماعي مي توانيد از آنها به كار گيري فرمائيد.

آيا اين دسته از لينك و پيوند ها امن و كارآمد مي باشند؟
هر يك سري ما در از روش انجمن هاي تخصصي سئوي خارجي گزارشاتي راجع‌به عده اي مي‌بينيم كه به خيال و خاطر پيوند بيلدينگ از روش تامبلر با جريمه هاي گوناگون مواجه گرديده اند البته كلاً اين پلتفرم براي پيوند سازي امن ميباشد. كارايي نماييد هيچوفت تلاش نكنيد سيستم را به دور بزنيد و يا اين كه در يك پست وسعت متعددي پيوند به وبسايت خودتان بدهيد تا ايمني پيوند سازي تان مراقبت خواهد شد.

چطور از تامبلر لينك و پيوند بگيريم؟
۱- يك وب لاگ در تامبلر بسازيد
اولي كاري كه بايستي بكنيد اينكه يك حساب باطن تارنما تامبلر بسازيد. اين فعاليت خيلي ريلكس و سريع ميباشد.

وقتي كه يك حساب در تامبلر ساختيد مي بايست برگه وب لاگ خويش را فعال سازي نمائيد. تامبلر تغييرات معمولي اي در وب لاگ شما ساخت‌و‌ساز مي‌نمايد البته شما قابليت و امكان هاي كافي براي انعطاف پذيري در فردي سازي بلاگ تان نداريد.

يكي‌از نكاتي كه به شدت سفارش ميكنم در طول فعال سازي وب لاگ تان رعايت نمائيد، اين ميباشد كه در توضيحات آن به وب سايت خويش لينك و پيوند بدهيد.

نكته ديگري كه مي بايست رعايت فرماييد اين ميباشد كه دقيقا از به عبارتي جايي به تارنما خويش پيوند بدهيد كه به ديگر صفحه ها كانال اجتماعي تان لينك و پيوند مي‌دهيد.

اين موضوع به نيكي اين سيگنال را به گوگل ميرساند كه‌اين دو با هم در رابطه مي‌باشند. پس همان طور كه مرتبا در تامبلر رويش مي كنيد، گوگل متوجه ارتقاء محوبيت اجتماعي شما هم ميشود.

۲- دقيقا معلوم نماييد كه چه چيزي منتشر ميكنيد
مرحله بعدي شما اين ميباشد كه دقيقا برسي نمائيد چه محتوايي مربوط به شما وجود دارااست كه براي اعضاي تامبلر موثر و جذب كننده ميباشند.

بلاگ تامبلر يك بلاگ بدون نقص وجود ندارد و تنها روي بعضي از سر مشق هاي رفتاري مثل تصاوير، محتواي كوتاه و نقل و عهد ها فوكوس داراست. همان اعضاي اين پلتفرم بيشتر دنبال اين موردها مي باشند.

اين قضيه را فراموش نكنيد كه تصاوير مهمترين آيتم مقابل شما براي اخذ لينك و پيوند هاي متواتر مي باشند.

بلاگ تامبلر يك گوشه و كنار عالي براي آزمايش كردن ايده هاي محتوا و ديدن آنچه كه روي يوزرها پاسخ ميدهد ميباشد. در شرايطي‌كه چندين هفته ميباشد كه راجع به توليد يك تارنما حيوان ها خانگي مي پنداريد، پس بهتر ميباشد نخستين مدتي در تامبلر عمل نماييد تا مشاهده كنيد برخورد يوزرها نسبت به شما و كارتان به چه شكل ميباشد.

۳- محتوا و لينك و پيوند هاي خويش را منتشر فرماييد
منتشر كردن محتوا در تامبلر خيلي سهل و آسان ميباشد. كافيه آيكون قلم در كناره بالا و سمت راست رو پيدا فرمائيد و با كليك روي اون گزينش فرماييد كه چه نوع محتوايي رو مي‌خوايد ارسال فرمائيد. فراموش نكنيد كه ايمن ترين شرايط تصاحب كردن بك پيوند، به كارگيري از تصاوير ميباشد.

به اين ترتيب دربين مورد هاي نوع محتوا، عكس را تعيين فرماييد و از اين شيوه به تارنما خودتان لينك و پيوند بدهيد.

بعداز منتشر كردن محتوا، به ساب دامين خويش در تامبلر برويد.

دقت فرماييد كه در داشبور، لينك و پيوند ممكن ميباشد يك هدايت جاوا اسكريپ را نشان بدهد ولي در وب لاگ حقيقي هيچ مشكلي نيست و پيوند به خير و خوبي اعمال شده‌است:

خب از همين مراحل براي ساخت‌و‌ساز لينك و پيوند هاي گوناگون مي‌توانيد به كار گيري نمائيد.

مانيتورينگ پيوند هاي تامبلر شما
مانيتور هاي بك لينك و پيوند شايسته ترين طريق براي پيگيري پيوند هاي شما ميباشند. در صورتيكه پيش از اين عضو هيچ كدام از چنين خدمت هايي نبوده ايد سفارش مي كنم قطعا عضو بشويد تا رئيس بهتري خير صرفا روي بك پيوند هاي تامبلر بلكه بقيه بك پيوند هاي خودتان داشته باشيد. (سفارش مي كنيم نوشته‌ي علمي مانيتورينگ بك پيوند هاي وبسايت را بخوانيد.)

بعد از نام نويسي ميتوانيد خيلي ريلكس و سريع با اضافه كردن دامنه خويش كل بك لينك و پيوند هايتان را پيگيري فرمائيد.
با به كار گيري از غربال هاي سمت راست مي توانيد پيگيري تان را به بك لينك و پيوند هاي تامبلر محدود نماييد.
با اين عمل ميتوانيد در طول اينكه در تامبلر لينك و پيوند سازي مي كنيد، آن‌ها‌را پيگيري هم نمائيد.
توده بندي راجع به لينك و پيوند هاي تامبلر


بهتر ميباشد كه تنها به تامبلر براي بك لينك و پيوند سازي توكل نكنيد.
همان گونه كه گفتيم گوگل از تامبلر تحت عنوان يك پلتفرم اشتراك گذاري اجتماعي تماما درايت داراست و به همين عامل قيمت لينك و پيوند هاي آن نسبتا زير مي باشند ولي گشوده هم در شكل به كارگيري صحيح تاثير مثبت خودشان را مي گذارند.
علاوه بر اين موتور هاي كاوش متفاوت يك پروفايل بك لينك و پيوند تندرست، مختلف و گران بها را دوست دارا هستند
به هر حالا شما با توكل به داده ها اين نوشته‌ي علمي مي توانيد تحت عنوان يك كارشناس تامبلر كار فرماييد و از آن براي رويش كسب و كارتان به كارگيري نمائيد.

برچسب: سئو سايت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۵۱:۲۱ توسط:مهمان نواز موضوع:

اهميت نقشه هاي سايت (sitemap)


پند ها و ترفندهاي بهينه سازي بسيار سئو سايت اثرگذار ميباشد كه در seo وب سايت امداد مي نمايد، يك كدام از آنها كه اهميت آن بعضي وقتها حداقل گرفته مي گردد sitemap ميباشد. Sitemap ها، همان گونه كه از نامش بر مي‌آيد، تنها يك نقشه از وبسايت شما ميباشد، يعني در يك شيت فقط ساختار تارنما شما، قسمت هاي آن، پيوندهايي دربين آنان و غيره را نشان ميدهد. نقشه وبسايت (Sitemap) منجر ميگردد وبسايت شما به گذر زمان بي آلايش خيس خواهد شد و يك نقشه وب سايت آپ تو ديت گرديده در وب سايت شما براي يوزرها و موتورهاي كاوش اثرگذار ميباشد.

نقشه هاي تارنما يك خط مش اصلي براي رابطه با موتورهاي كاوش مي‌باشند. در حالي كه در robots.txt شما به موتورهاي كاوش مي‌گويد كه كدام بخش هاي تارنما شما از اكران داده شدن محروم شوند، در نقشه تارنما شما به موتورهاي كاوش ميگوييد كه مي‌خواهيد چه چيزهايي را خزنده هاي موتورهاي كاوش پيمايش نمايند.

sitemap ها وبسايت گزينه نو اي نيستند آن‌ها مدام بخشي از شايسته ترين طرق ساخت سايت مي‌باشند، البته با اتخاذ نقشه هاي تارنما به وسيله موتورهاي كاوش، فعلا آنان حتي بيشتر اساسي مي باشند. با اين هم اكنون، مايحتاج ميباشد پر‌نور گردد كه در شرايطي‌كه شما به صورت عمده از نقطه حيث سئو به نقشه هاي وب سايت عشق و علاقه مند ميباشيد، نمي توانيد از نقشه وب سايت عادي (با اين اكنون اكنون ياهو و MSN هنوز به فرمت HTML استاندارد نگاه مي نمايند) به كارگيري نمائيد. براي مثال، نقشه هاي گوگل از قالب خاصي (XML) استعمال مي نمايد كه گوناگون از نقشه وبسايت HTML5 عادي براي بازديدكنندگان انساني ميباشد.

ممكن ميباشد بپرسيد چرا هر دو نقشه وب سايت ضروري مي‌باشند. جواب روشن ميباشد، يكي‌از براي آدم ميباشد، ديگري براي خزنده ميباشد (اينك عموما Googlebot ميباشد، البته منطقي ميباشد كه انتظار داشته باشيد ديگر خزنده ها بازه كوتاهي به‌اين باشگاه ملحق شوند). در‌اين ارتباط ما يحتاج ميباشد معين خواهد شد كه داشتن دو نقشه وب سايت تحت عنوان محتواي تكراري محسوب نميشود. در « معرفي Sitemaps »، گوگل به صراحت اعلام مي نمايد كه به كار گيري از يك Sitemap هيچ گاه سبب ساز به مجازات وب سايت شما نخواهد شد.

برچسب: سئو سايت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۳ آذر ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۲۸:۵۵ توسط:مهمان نواز موضوع: